MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 10399418
nr 1039 9418
Matsalsgrupp
9 delar, 1880-tal, ek, Matsalsbord + 8 st stolar
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
5.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 maj 2016
kl 20:59:51
23/5 10:38:56